Zebraliśmy już ponad 150 tys. zł!

Spływają kolejne darowizny na rzecz naszego szpitala. Łącznie przekazano nam już ponad 150 tys. zł.

Fundacja Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej w Jastrzębiu Zdroju przekazała 100 tys. zł. 20 tys. zł firma Węglokoks. Hojnie wsparły nas też m.in. firmy Sponsor Plus, Kazar, Fundacja Misjonarzy Klaretynów „Zostaw Ślad”, Novo Nordisk. Przelewy od osób prywatnych znacznie przekraczają 20 tys. zł!

Zebrane pieniądze w pierwszej kolejności są wykorzystywane na zakup środków ochronnych dla personelu. Potrzeba ich coraz więcej. Dlatego nadal prosimy o wsparcie. Przypominamy, że każdy z mieszkańców Bytomia czy sympatyków Szpitala Specjalistycznego nr 1 w Bytomiu może nas wesprzeć darowizną. Można ją przekazać na konto szpitala:

ING o/Bytom 58 1050 1230 1000 0023 5039 0619
z dopiskiem „Darowizna na cele oddziału zakaźnego Szpitala Specjalistycznego nr 1 w Bytomiu”.

Jeżeli ktoś chce przekazać darowiznę na inny oddział, powinien to zaznaczyć, wskazując wprost nazwę oddziału w tytule przelewu.
Dziękujemy za każdą złotówkę!