Home» O nas

Pragniemy zainteresować Państwa naszą ofertą usług medycznych jaką sporządziliśmy specjalnie po to, by wyjść naprzeciw problemom zdrowotnym naszego społeczeństwa. Jesteśmy szpitalem o długoletnich tradycjach, świadczymy usługi medyczne w zakresie lecznictwa szpitalnego, programów lekowych i chemioterapii, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, diagnostyki medycznej oraz rehabilitacji leczniczej. Działamy nie tylko na rzecz mieszkańców Bytomia ale także szerszego regionu, a nawet kraju realizując misję: „Zdrowie pacjenta celem nadrzędnym“. Zatrudniamy specjalistyczną kadrę medyczną, która świadczy szerokie spektrum usług na oddziałach szpitala, w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym oraz w poradniach przyszpitalnych. Wychodzimy naprzeciw problemom zdrowotnym pacjentów oraz wspieramy ich kompleksową i fachową pomocą, dokładając wszelkich starań aby ewentualny pobyt w szpitalu nie był wydarzeniem traumatycznym.