Przebudowa budynku B-3, B-5 i budowa łącznika pomiędzy budynkami w Szpitalu Specjalistycznym nr 1 w Bytomiu

2008 r.-
wykonanie dokumentacji

2012 r.-
wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wykonawczej łącznika pomiędzy budynkami B-3 a B-5 oraz inwentaryzacja instalacji podziemnej z uwzględnieniem wszystkich branż, zagospodarowaniem terenu (drogi wewnętrzne) wraz z niezbędnymi uzgodnieniami oraz odstępstwami w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa budynku B-3, B-5 i budowa łącznika pomiędzy budynkami w Szpitalu Specjalistycznym Nr 1 w Bytomiu”

2013 r.-
Lokalizacja inwestycji: ulica Żeromskiego 7

• Budowa łącznika w ramach zadania inwestycyjnego „Przebudowa budynku B-3, B-5 i budowa łącznika pomiędzy budynkami w Szpitalu Specjalistycznym Nr 1 w Bytomiu”,
  • Roboty drogowe w ramach zadania inwestycyjnego „Przebudowa budynku B-3, B-5 i budowa łącznika pomiędzy budynkami w Szpitalu Specjalistycznych Nr 1 w Bytomiu”.

Zadania współfinansowane ze środków budżetu Miasta Bytomia oraz budżetu państwa w ramach projektu „Kompleksowe działania na rzecz tworzenia regionalnego ośrodka szpitalnego w mieście Bytomiu”

Korzyści: Posiadana dokumentacja jest niezbędna do rozpoczęcia realizacji zadania.

2014 r.-

• Dobudowa szybu windowego w budynku nr 3- DOTACJA Z BUDŻETU MIASTA I BUDŻETU PAŃSTWA

• Remont I i II piętra budynku nr 5 wraz z wykonaniem niezbędnych prac na innych kondygnacjach- DOTACJA Z BUDŻETU MIASTA I BUDŻETU PAŃSTWA.

2015 r.-

• Remont III i IV piętra budynku nr 5 wraz z wykonaniem niezbędnych prac na innych kondygnacjach – DOTACJA Z BUDŻETU MIASTA I BUDŻETU PAŃSTWA.