Dotacje z budżetu Miasta Bytomia

Home» Dotacje z budżetu Miasta Bytomia

Inwestycje realizowane z udziałem środków z dotacji z budżetu Miasta Bytomia:

1. Modernizacja głównego źródła zasilania w energię elektryczną kompleksu budynków Szpitala Specjalistycznego Nr 1 w Bytomiu przy al. Legionów 49 – wartość zadania: 175 311,00 zł.
  2. Realizacja zadania z zakresu zwalczania wirusa SARS-CoV-2, tj. na dostosowanie pomieszczeń Szpitala Specjalistycznego Nr 1 wraz z doposażeniem – wartość zadania: 149 432,50 zł.
  3. Wymiana dźwigu osobowego w budynku nr 5 Szpitala Specjalistycznego Nr 1 w Bytomiu – wartość zadania: 307 500,00 zł.
  4. Zakup materiałów i wyposażenia dla podmiotów leczniczych związanych z zapobieganiem oraz zwalczaniem zakażeń wirusem SARS-CoV-2 i rozprzestrzenianiem się choroby zakaźnej wywołanej tym wirusem ludzi – wartość zadania: 225 750,00 zł.
  5. Zakup materiałów i wyposażenia dla podmiotów leczniczych związanych z zapobieganiem oraz zwalczaniem zakażeń wirusem SARS-CoV-2 i rozprzestrzenianiem się choroby zakaźnej wywołanej tym wirusem ludzi – wartość zadania: 675 227,29 zł.