Nowy Zastępca Dyrektora ds. Lecznictwa w bytomskiej „Jedynce”

Nasza misja:

“Zdrowie pacjenta celem nadrzędnym“Dr Janusz Milejski od 1 stycznia pełni obowiązki Zastępcy Dyrektora ds. Lecznictwa w Szpitalu Specjalistycznym nr 1 w Bytomiu. Zanim trafił do bytomskiej „Jedynki”, przez 40 lat pracował w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 4 w Bytomiu. 

– Cała moja ścieżka zawodowa wiązała się z tym szpitalem. Od 2015 roku pracowałem na stanowisku dyrektora ds. lecznictwa, a wcześniej, przez 34 lata na oddziale kardiologii, oraz równolegle poznałem pracę w Pogotowiu Ratunkowym oraz Poradni Rejonowej. – mówi dr  Janusz Milejski, którego zadaniem w bytomskiej „Jedynce” będzie nadzór i zarządzanie całym pionem medycznym. 

Dr Janusz Milejski jest lekarzem internistą oraz kardiologiem, absolwentem, rocznik 1981, Wydziału Lekarskiego w Zabrzu Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Ukończył również studia podyplomowe „Prawo w ochronie zdrowia” na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Poza tym od początku powstania Śląskiej Izby Lekarskiej angażuje się w jej działania, będąc kilkakrotnie członkiem Okręgowej Rady Lekarskiej a ostatnio członkiem Prezydium Okręgowej Rady Lekarskiej.

W wolnych chwilach podróżuje, fotografuje i czyta fantastykę naukową.