Konferencja naukowa ,,Reumatologia na podstawie przypadków klinicznych – wybrane schematy diagnostyczne i terapeutyczne dla reumatologów”

W poniedziałek, 25 września odbędzie się konferencja naukowa w formule online pt. ,,Reumatologia na podstawie przypadków klinicznych – wybrane schematy diagnostyczne i terapeutyczne dla reumatologów”. Organizatorem spotkania jest Szpital Specjalistyczny nr 1 w Bytomiu, a prowadzącą – dr n. med. Aleksandra Zoń-Giebel, kierowniczka Oddziału Reumatologii i Rehabilitacji. Wśród prelegentów są specjaliści z całej Polski. Jeden z wykładów – „Możliwości terapii biologicznej pacjentów z wywiadem wirusowego zapalenia wątroby” – wygłosi dr n. med. Barbara Szczygieł z Oddziału Obserwacyjno-Zakaźnego i Hepatologii w bytomskiej „Jedynce”.

Tematy, które zostaną poruszone w trakcie spotkania to:

Proszę kliknąć, aby poznać pełny program spotkania on-line.