KONFERENCJA NAUKOWA: Reumatologia na podstawie przypadków klinicznych – wybrane schematy diagnostyczne i terapeutyczne dla reumatologów

W poniedziałek, 23 września o godz. 17:30 odbędzie się konferencja naukowa w formule online pt. ,,Reumatologia na podstawie przypadków klinicznych – wybrane schematy diagnostyczne i terapeutyczne dla reumatologów”. Organizatorem spotkania jest Szpital Specjalistyczny nr 1 w Bytomiu, a jedną z prowadzących – dr n. med. Aleksandra Zoń-Giebel, kierowniczka Oddziału Reumatologii i Rehabilitacji. Wśród prelegentów są specjaliści z całej Polski, w tym również z bytomskiej “Jedynki”.

W wykładzie “Możliwość szybkiego wdrożenia terapii biologicznych u chorych na łuszczycę i spondyloartropatie zapalne. Rola współpracy dermatologa i reumatologa” zabierze głos dr n. med. Aleksandra Zoń-Giebel, kierowniczka Oddziału Reumatologii i Rehabilitacji. Wykład “Leczenie pacjenta z reumatoidalnym zapaleniem stawów w różnych stadiach niewydolności nerek.” wygłosi dr Marcela Przyludzka z tego samego Oddziału. Prelekcję “Leczenie przeciwbólowe -opis przypadku pacjenta z chorobą reumatologiczną i nowotworową.” poprowadzi dr n.med. Agata Kowalik-Sztylc, również z Oddziału Reumatologii i Rehabilitacji.

Zachęcamy do rejestracji:

LINK:https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZMlfuqspzojG9KcY88JFOLz1CJuyKwWMRMM#/registration

MEETING ID: 878 9349 1916

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁOWY PROGRAM KONFERENCJI