Katowickie WPR przekazało karetkę Szpitalowi nr 1 w Bytomiu

Za zgodą Jakuba Chełstowskiego, marszałka województwa śląskiego, katowickie Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe przekazało karetkę Szpitalowi Specjalistycznemu nr 1 w Bytomiu.

Kolejna karetka w bytomskiej „Jedynce” to darowizna od WPR, którą w czwartek, 14 grudnia otrzymała p.o. dyrektora „Jedynki”.

Karetka przekazana przez Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe w Katowicach to pojazd używany, ale całkowicie sprawny oraz posiadający aktualne badania techniczne. Ambulans posiada pełne wyposażenie, a jego wartość to 55 tys. zł.

Podczas przekazania pojazdu w Bytomiu był obecny Łukasz Pach, dyrektor WPR. Kluczyki do samochodu odebrali przedstawiciele bytomskiej “Jedynki”: Kinga Wieczorek, p.o. dyrektora oraz Janusz Milejski, zastępca dyrektora ds. lecznictwa.