IX Kongres Wyzwań Zdrowotnych (Health Challenges Congress – HCC)

Już 7 i 8 marca 2024 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się IX Kongres Wyzwań Zdrowotnych (Health Challenges Congress – HCC). Wydarzenie to, obok Forum Rynku Zdrowia, jest jedną z największych w Polsce debat poświęconych ochronie zdrowia. Związek Szpitali Powiatowych Województwa Śląskiego, w którym zrzeszony jest Szpital Specjalistyczny nr 1 w Bytomiu to partner instytucjonalny Kongresu.

W ponad 50. sesjach wezmą udział m.in.: wybitni specjaliści kilkunastu dyscyplin medycznych, przedstawiciele świata nauki, polityki, samorządów, gospodarki, biznesu, przemysłu farmaceutycznego i rynku ubezpieczeniowego oraz organizacji pozarządowych.

Wśród poruszanych w trakcie Kongresu tematów, będą m.in.:

Podczas Kongresu Wyzwań Zdrowotnych odbędzie się również szereg wydarzeń towarzyszących, których część będzie miała swój finał podczas wieczornej gali 7 marca 2024 roku (Kobiety Rynku Zdrowia, Zdrowy Samorzad, Start-Up Med).

Zapraszamy do rejestracji: https://www.hccongress.pl/2024/pl/rejestracja-2024,390.html