Dyrekcja „Jedynki” na konferencji Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego

Wyzwania i Problemy Zarządzania w Ochronie Zdrowia były tematem przewodnim I edycji ogólnopolskiej konferencji zorganizowanej przez katowicki oddział Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, która odbyła się w czwartek w Katowicach. Uczestniczyli w niej przedstawiciele Szpitala Specjalistycznego nr 1 w Bytomiu: Dyrektor Kinga Wieczorek oraz Zastępca Dyrektora ds. Lecznictwa, dr Janusz Milejski.

Kinga Wieczorek wzięła udział w panelu dyskusyjnym, w którym uczestniczyli również: dr n med. Józef Kurek, były dyrektor Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie; Beata Drzazga, prezes Zarządu BetaMed S.A.; Barbara Walczak, prezes zarządu MEDIPOZ; dr n. med. Sandra Kryska, wykładowca akademicki oraz Krzysztof Bestwina, dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 5 im. Św. Barbary w Sosnowcu. Z kolei dr Janusz Milejski wziął udział w prelekcji pn. „Wyzwania i problemy z dopuszczeniem do pracy lekarzy spoza UE, w tym lekarzy z Ukrainy”.