Wsparcie od Fundacji Leroy Merlin Polska

Fundacja Leroy Merlin przekazała Szpitalowi Specjalistycznemu nr 1 w Bytomiu materiały budowlane, dzięki którym będzie możliwe wykonanie pilnych prac remontowych.

Przekazane materiały będą wykorzystane m.in. podczas remontu pomieszczeń traktu komunikacyjnego w obrębie Izby Przyjęć Bloku nr 5 oraz w łączniku pomiędzy Blokiem nr 5 i Blokiem nr 3. Przeprowadzone prace wpłyną na poprawę komfortu obsługi pacjentów poprzez podniesienie walorów estetycznych oraz higieniczno-sanitarnych w pomieszczeniach szpitalnych.

Misją powstałej w 2012 roku Fundacji Leroy Merlin Polska jest wspieranie inicjatyw służących poprawie warunków mieszkaniowych oraz przestrzeni społecznej osób i instytucji najbardziej potrzebujących pomocy. Fundacja od wielu lat realizuje z powodzeniem swoje założenia, głównie poprzez społeczne inicjatywy pracownicze opierające się na pracowniczym wolontariacie i aktywności.

Pozyskanie wsparcia dla bytomskiej “Jedynki” nie byłoby możliwe bez zaangażowania Andrzeja Ostrowskiego, przedstawiciela firmy Leroy Merlin oraz zrozumienia i życzliwości ze strony Agnieszki Bolek, prezesa Fundacji Leroy Merlin Polska.

Dyrekcja i personel Szpitala Specjalistycznego nr 1 dziękują za bezinteresowne wsparcie, które pomaga w realizacji misji placówki: „Zdrowie pacjenta celem nadrzędnym”.